В Україні відновиться транспортне сполучення

Як у Конотопі курсуватиме громадський транспорт у святкові дні

Вже з 12 травня в Уряді планують почати відновлювати міське, приміське, міжміське сполучення транспорту. Спочатку відновлять автобуси та потяги, потім розглянуть можливість, як відновити внутрішні авіаперевезення.

Однак, багато залежить від того, як вірус поширюватиметься до цієї дати, про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Так. Ми плануємо 12 травня відновлювати активність в містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіації. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів – невигідно. Вигідніше не літати, – сказав він.

За словами Криклія, будуть маски, термоскрінінг, де це можливо, в міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.

Інакше ми будемо мати гіперболічне зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції по алгоритму виходу з карантину, на наступному тижні з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде “плюс” від МОЗ – у них перша скрипка, – розповів Криклій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *