У Конотопському районі продовжують ремонтувати дороги

У Конотопському районі продовжують ремонтувати дороги

Активними темпами у Конотопському районі проводяться ремонти доріг. Жителі села В’язове вже змогли оцінити ремонт дороги Конотоп-Буринь-Чумакове, як і жителі сіл Шевченкове, Великий Самбір, Юрівка, Пекарі, Карабутове – ремонт дороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, що ще триває

Нещодавно керівники району Тетяна ШЕРУДИЛО та Анатолій БОЯРЧУК побували на відрізку дороги Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин у напрямку до с.Шевченкове, де поспілкувались із заступником начальника філії “Конотопський райавтодор” Олександром ЛУГОВИМ та оглянули хід робіт.

Як розповів Олександр ЛУГОВИЙ, на автодорозі Конотоп-Буринь-Чумакове вже проведено ремонтні роботи з експлуатаційного утримання, покладено 5-сантиметровий вирівнювальний шар з нанесенням поверхневої обробки.

На трасі Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин роботи тривають, також кладеться 5-сантиметровий вирівнювальний шар асфальтобетону, проводиться поверхнева обробка. На ці цілі з державного бюджету за програмою “Велике будівництво” виділено 12 млн грн, буде відремонтовано близько 6 км дороги. На цій трасі трохи раніше вже проведено такий же ремонт протяжністю 4 км.

Олександр ЛУГОВИЙ висловив надію, що і надалі держава виділятиме кошти на ремонти доріг.

Позитивним моментом є те, що Конотопський район увійшов до програми “Велике будівництво”, і ось на сьогодні ми бачимо продовження поточного ремонту на ділянці дороги Конотоп-Ромни, де заплановано відремонтувати 3,3 км, на черзі ще дві ділянки – 1,1 і 1,3 км та 4 км дороги вже зроблено раніше. Загалом поточний ремонт буде проведено на 9,6 км автошляху – за програмою “Велике будівництво” – в напрямку до с.Шевченкове.

knt.sm.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *