У Конотопському районі активно ремонтують дороги

Тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО та голова районної ради Анатолій БОЯРЧУК проінспектували хід виконання дорожньо-будівельних робіт, що проводять працівники філії «Конотопський райавтодор» на відрізку дороги Конотоп – Ромни

Для виконання робіт задіяна сучасна потужна техніка підприємства, яка дозволяє працювати швидко і якісно – асфальтоукладач, котки, автогрейдер, екскаватор, працює вісім кваліфікованих фахівців. Вкладається вирівнювальний шар з асфальтобетону та буде влаштовуватися поверхнева обробка спеціальним комбайном КД3, також планується облаштування узбіч та нанесення розмітки.

– Районна влада усвідомлює, що весняний день – рік годує, дорожні роботи йдуть повним ходом, завдячуючи організаційній підтримці обласної влади, фінансовій підтримці різних джерел, ми маємо результат – якісну дорогу, яка слугуватиме людям довгий час, – зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО.

Коментуючи подію, голова районної ради Анатолій БОЯРЧУК  зазначив, що одним з пріоритетних завдань влади є утримання якісного дорожнього сполучення з населеними пунктами району. Є співпраця і порозуміння з депутатами Верховної Ради України, завдяки яким у Конотопському районі вже багато відрізків автошляхів відремонтовано як капітальним так і поточним ремонтами. Наразі ремонтується відрізок дороги протяжністю 4 км на автодорозі Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, що знаходиться на окрузі народного депутата України Максима ГУЗЕНКА. Роботи проводяться завдячуючи співпраці всіх гілок влади, депутатського корпусу, керівництва області, зокрема підтримці голови Сумської облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА, депутата Сумської обласної ради Івана РОМАНЮКА та завдячуючи філії «Конотопський райавтодор».

Заступник начальника філії «Конотопський райавтодор» Олександр ЛУГОВИЙ підкреслив, що роботи виконуються за кошти державного бюджету, за тиждень вони будуть завершені.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *