У Конотопі розпочалось «полювання на відьом»?

У Конотопі розпочалось «полювання на відьом»?

Минулого тижня міський голова Артем Семеніхін записав черговий стрім, в якому фактично звинуватив керівництво відділу освіти міської ради у корупції.

Зокрема, очільник міста перебуваючи у дитячому таборі «Мрія» продемонстрував неякісні, за його словами, продукти харчування: дрібну картоплю і зіпсований сік, заявивши, що ймовірно це сталося тільки тому, що дехто у відділі освіти встановив постачальникам відсоток відкату, заплативши який, вони постачають у табір найдешевші продукти.

На гучні заяви Артема Семеніхіна відразу ж відреагувала начальник міського відділу освіти Ольга Беспала. На своїй сторінці у Фейсбук вона детально розібрала кожний пункт звинувачення і прокоментувала ситуацію.

Зокрема, за словами керівника міського відділу освіти, вона добре знає як організоване харчування в таборі і чому виникли проблеми з продуктами. А саме,  незрозуміло чому директор табору чекав приїзду мера, замість того, щоби або не приймати неякісні продукти харчування, а бо ж вчасно замінити їх у постачальника.

До речі, за словами Ольги Беспалої, при зверненні до підприємця, який постачає продукцію, всі недоліки було відразу усунено і проблему вичерпано.

Натомість питання до директора табору лишились. Його кандидатуру, як зазначає у дописі начальник відділу освіти, свого часу лобіював саме Артем Семеніхін.

Також Ольга Беспала вказала на той факт, що у приватній розмові їй вже натякали на те, щоби вона «по-доброму» залишила свою посаду і тоді відділ освіти ніхто не чіпатиме. Начальник відділу освіти зазначила, що у пошуках правди і з метою захисту своєї репутації має намір звернутись до правоохоронних органів.

Як стало відомо, сьогодні у таборі «Мрія» перебувала група депутатів міської ради.

За неофіційною інформацією після візиту у них з’явилось ще більше питань до керівництва табору.

Кажуть, директору стало зле. За викликом приїздили швидка, і поліція.

Джерело: konotop.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *