У Конотопі презентували один з шести трамвайних вагонів

У Конотопі презентували один з шести трамвайних вагонів.

11 липня в Конотопі презентували один з шести трамвайних вагонів, який учора привезли в місто з Дніпра. Електротранспорт був придбаний у Європі та пройшов капітальний ремонт. Кошти на купівлю транспорта були виділені з державного бюджету за сприяння народного депутата України Ігоря Молотка.

Трамвайні вагони «Tatra T3А» – комфортні та надійні в експлуатації, економні в електроспоживанні. Обладнані інформаційною та акустичною системами, монітором, зовнішніми та внутрішніми відеокамерами. Має 31 посадочне місце. 

Раніше ці вагони курсували Європою, там же у 2002 році пройшли повну модернізацію. На сьогоднішній день дані вагони пройшли капітальний ремонт у Дніпрі, один із них був доставлений до Конотопа 10 липня. Усього до листопада місто отримає 6 вагонів, загальною вартістю 14,220 млн.грн. Середня вартість закупівлі одного вагону складає 2,370 млн.грн. 

На даний час на балансі комунального підприємства перебуває 14 вагонів, з яких справних лише 10.
Колектив комунального підприємства «Конотопське трамвайне підприємство» бережно ставиться до рухомого складу і піклується про його збереження. Поповнення трамвайного парку працівники підприємства сприйняли з радістю.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *