Проводяться рейдові перевірки дотримання протиепідемічних заходів під час здійснення пасажирських перевезень

Працівниками Держпродспоживслужби в складі мобільної групи за участю представників виконкому Конотопсько міської ради, Національної поліції проведено рейдову перевірку дотримання протиепідемічних вимог під час дії карантину, зумовленого COVID-19, перевізниками на міських маршрутах м. Конотоп. Перевірки проводились з використанням засобів відеофіксації.

Зокрема перевірялось дотримання вимог підпункту 1 п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392, якою обумовлено, що на період дії карантину забороняється перебування в громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот.

За 20-21.07.2020 було перевірено 21 одиницю маршрутних транспортних засобів. З водіями та пасажирами проводилась роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів під час карантину.

Також було проведено перевірку автостанції «Конотоп».

У одному з маршрутних транспортних засобів були виявлені грубі порушення протиепідемічних вимог: водій працював та спілкувався з пасажирами не вдягнувши захисну маску так, що б вона закривала рот та ніс, допустив перебування в салоні транспортного засобу чотирьох пасажирів без вдягнутих захисних масок або респіраторів.

По виявленому факту працівниками Національної поліції було складено протокол про адміністративне правопорушення на водія маршрутного транспортного засобу. Матеріали будуть направлені до суду.

dpss-sumy.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *