На Конотопщині відремонтовано чергову ділянку автодороги

На Конотопщині відремонтовано чергову ділянку автодороги. Народний депутат України Ігор Молоток

Урочисто відкрито відремонтовану ділянку автошляху з Конотопа до сіл Вирівка та Заводське. Загальна протяжність капітально оновленого дорожнього покриття становить майже 4 км.

Реалізація цього проекту стала можливою завдяки підтримці народного депутата України Ігоря МОЛОТКА.

Дорожникам вистачило два тижні, аби здійснити мрію місцевих мешканців про якісну європейську дорогу, і надовго забути про логістичні негаразди.

За інформацією Голови Конотопської райради Анатолія БОЯРЧУКА загальна вартість усіх робіт становить понад 25 млн. грн., які були залучені із державного бюджету за сприяння народного депутата України Ігоря МОЛОТКА.

Під час церемонії відкриття відновленої ділянки дороги у с. Вирівка Конотопського району місцеві жителі подякували дорожникам, районній владі та нардепу за якісну автодорогу, яка, в першу чергу, зменшить аварійність та дозволить жителям цих сіл швидше та комфортніше діставатися міста.

Люди зізнаються, що ДТП у Вирівці були звичайною справою, адже вибоїни на дорогах створювали аварійну обстановку в декілька разів вищу, ніж всі інші фактори. Приємно дивує і значна кількість пішохідних переходів та попереджувальних дорожніх знаків.

«Європа починається з якісних доріг, про які нам постійно розповідають ті, хто повертається до нас з країн старого світу, – зазначив під час свого спілкування із громадою народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Я завжди радий і готовий підтримати будь-яку ініціативу, яка стосується створення нормальних і комфортних умов для людей, навіть якщо це потребує значних зусиль».

Наступною відремонтованою дорогою, за словами нардепа, має стати ділянка автошляху регіонального значення Батурин – Конотоп.

Наразі процес розпочато і найближчим часом усі жителі району зможуть на власні очі переконатися, що слова Ігоря МОЛОТКА не розходяться із реальними справами.

Друга частина зустрічі нардепа з представниками місцевої громади проходила у традиційному форматі запитання-відповіді.

На Конотопщині відремонтовано чергову ділянку автодороги. Народний депутат України Ігор Молоток
На Конотопщині відремонтовано чергову ділянку автодороги. Народний депутат України Ігор Молоток

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *