Два ОСББ Конотопа отримали енергетичні сертифікати будівель

Два ОСББ Конотопа отримали енергетичні сертифікати будівель

28 лютого 2020 року у міській раді відбулася зустріч з питань участі ОСББ міста у Програмі Фонду енергоефективності України. Під час зустрічі регіональний Консультант у Сумській області Програми підтримки Фонду енергоефективності України Андрій Боровий, розповів про допомогу, яку можна отримати від Фонду енергоефективності, програму «Енергодім», умови співпраці з Фондом, етапи взаємодії та процедурні моменти.

На сьогодні 2 ОСББ міста «Конотопський комфорт» та «Кошового 1» пройшли перший етап – енергетичний аудит, отримали енергетичні сертифікати будівель та можуть претендувати на грантове фінансування від Фонду.

Довідково:
Фонд енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ. Підтримка Фонду полягає у наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень з енергоефективності будівель з врахуванням кращих європейських практик. В результаті їх реалізації співвласники таких будівель зможуть не лише та заощаджувати кошти на комунальних послугах, а й підвищити рівень комфорту і якості свого життя.
Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини. Программа Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН)

Про це повідомляє Управління економіки Конотопської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *