Чому дорожчає вода у Конотопі?

Чому дорожчає вода у Конотопі? Замначальника управління економіки Олена Коваленко наголосила, що останній раз тарифи на водопостачання і водовідведення були оновлені 1 жовтня 2018 року. Відтоді змінилися декілька складових тарифу, до яких входять мінімальна заробітна плата і вартість енергоносіїв. Згідно коригування, вартість водопостачання для жителів Конотопа багатоповерхових житлових будинків складає 10,21 грн/куб.м, для тих, хто використовує внутрішньобудинкові мережі — 11,32 грн/куб.м; вартість відведення використаної води — 11,96 грн/куб.м і 13,25 грн/куб.м відповідно.

Сумський водоканал проведе відкрите обговорення тарифів

Сумський водоканал проведе відкрите обговорення тарифів КП “Міськводоканал” повідомляє про проведення у травні 2019 року відкритого обговорення стосовно необхідності фіксації оновлених тарифів на централізоване постачання, відведення води і послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (експлуатуючи системи багатоповерхових будинків) на 2020 рік і схвалення та затвердження Інвестиційної програми КП “Міськводоканал” Сумської міської ради на 2020 рік. У виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державний контроль в галузях енергетики і комунальних послуг”, КП “Міськводоканал” Сумської міської ради повідомляє, що 28 травня 2019 року буде організоване відкрите слухання щодо прийняття рішення по тарифам для населення.

Погоджені тарифи будуть введені в дію з 2020 року, тому мешканці Конотопу, які не готові платити необґрунтовано великі суми коштів за гаряче водопостачання, ще мають час встановити бойлери для забезпечення своїх домівок безперебійною гарячою водою як літом, так і взимку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *