Амбулаторії Конотопщини отримали нові авто медичної допомоги

Амбулаторії Конотопщини отримали нові авто медичної допомоги

Сім нових машин моделі Renault Duster отримали Соснівська, В.Самбірська, Пекарівська, Гружчанська, Дубов’язівська, Вирівська та Попівська сільські амбулаторії.

Завдяки об’єднанню зусиль влади різних рівнів cлужбовий автотранспорт закуплений за рахунок субвенції з державного бюджету (3 334 900 грн.).

Кожен із цих автомобілів – для порятунку життя. І це не перебільшення, адже навантаження на існуючий транспорт значне: протягом року фахівці здійснили 570 виїздів. У районі багато віддалених населених пунктів. Радіус медичного обслуговування становить понад 35 кілометрів.

Ключі від новеньких швидких завідувачам амбулаторій загальної практики сімейної медицини вручили керівники району Микола ГОРБЕНКО, Анатолій БОЯРЧУК та народний депутат Ігор МОЛОТОК.

Нові машини допоможуть медикам працювати швидше та якісніше, адже головною перевагою «Рено Дастер» є те, що вони мають спеціальну комплектацію: підвищену прохідність та кліренс. Адже при поганих погодних умовах ці машини мають дістатися до кожної хати в селі, навіть найвіддаленішої. І саме колісна база 4/4 допоможе виконати нашим лікарям свої непрості завдання за будь-яких погодних умов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *