Як не стати жертвою автокрадіїв? Поради сумських поліцейських

Як не стати жертвою автокрадіїв? Поради сумських поліцейських

Крадіжка з автомобіля – досить поширене явище та часто відбувається через безпечність самих власників. Зазвичай, зловмисники діють вночі, і лише вранці громадяни виявляють пошкодження автомобіля й відсутність у ньому своїх речей. Поліція  ппідготувала кілька порад, як не стати жертвою автокрадіїв.

 Не залишайте цінні речі в салоні автомобіля

Задля зменшення ризику стати жертвою зловмисників не залишайте сумки, телефони, реєстратори та інші цінні речі всередині автомобіля. Найгірше, що ви можете зробити для власного авто, – привернути увагу нечесних на руку осіб, залишивши в салоні цінні речі.

 Зачиняйте авто на замок та не залишайте ключі в замку запалювання

Зачиняти машину потрібно завжди, а не тільки тоді, коли ви йдете надовго у справах. Навіть на заправках, шиномонтажах, а особливо тоді, коли ви зупинились, щоб зайти в магазин. Також пам’ятайте найпростішу схему зловмисників, яка побудована на відволіканні водія. У той час, коли один відволікає водія розмовою чи проханням допомогти, його напарник швидко відчиняє задні двері та забирає з салону цінні речі.

 Обирайте правильні паркувальні місця

У нічний час найкраще залишати свій автомобіль в гаражі чи на стоянці з цілодобовою охороною, якщо це неможливо, тоді варто підшукати освітлену ділянку в зоні дії камер відеоспостережень.

 Встановіть надійну сигналізацію

У більшості сучасних автівок стоїть штатна сигналізація, яку вже навчились відмикати більшість автокрадіїв. А от електронна сигналізація, доповнена додатковими механічними засобами захисту, створить суттєві перешкоди зловмиснику для швидкого заволодіння вашими речами чи навіть автомобілем.

Пам’ятайте, цілісність ваших речей залежить у першу чергу від вас самих – вашої обережності та уважності. А якщо ви будете дотримуватися цих простих та корисних рекомендацій, то зможете убезпечити свою автівку від рук зловмисників.

Джерело: sts.sumy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *