Військові 58 ОМПБр повернулися до місць постійної дислокації

58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського та батальйони, успішно виконавши завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил, повернулись до місць пункту постійної дислокації.

Бойові офіцери, сержанти, солдати щоденно на протязі довгих місяців незламно несли в своїх серцях витримку, волю та бойовий дух. Кожен з військовослужбовців проявив майстерність, вміння, навички, які в колективній співпраці призводили до значних позитивних зрушень та результатів у боротьбі з ворогом. Герої вмотивовані та сильні, керуючись єдиною ціллю, несли на своїх плечах невидимий але рушійний стяг перемоги. Відчайдушно боронивши нашу землю, військовослужбовці 58 ОМПБр імені гетьмана Івана Виговського зараз тут, вийшли на спочинок та відновлення боєздатності.

Нині в їх очах як в одного лише перемога та козацький спадок-звитяга!
На урочистостях бригада згадала воїнів, які за ротацію та за минулі роки загинули в боях за цілісність своєї країни. Їх імена завжди будуть в наших серцях палати вічним вогнем! Віддали шану полеглим хлопцям хвилиною мовчання.

Слова вдячності та підтримки воїнам висловив командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний. Також були нагороджені відзнаками та грамотами кращі з кращих, а деякі взірцеві військовослужбовці отримали козацькі хрести та цінні подарунки.

58 окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана Івана Виговського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *