Відкриття операційного блоку травматологічного відділення

У КНП «Конотопська центральна районна лікарня імені академіка Михайла Давидова» відбулося урочисте відкриття після ремонту  операційного блоку травматологічного відділення

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Микола Горбенко,  голова Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, директор ТОВ «Вітчизна» Сергій Чижик керівництво міської ради, керівництво та персонал ЦРЛ.

Фінансування ремонтних робіт та закупівля меблів здійснювалось за рахунок коштів ТОВ «Вітчизна» та благодійного фонду «Технологія», яким опікується Світлана Єрьоміна, а нове медичне обладнання для операційної  придбано за  власні кошти керівника даного підприємства Сергія ЧИЖИКА.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Анатолій Боярчук подякував лікарям за нелегку роботу і побажав, щоб комфортні умови праці допомагали їм виконувати головний свій обов’язок – лікувати людей та  наголосив, що «травматологія – це той напрямок, де якість наданої допомоги та підтримка життєдіяльності в екстрених випадках залежить саме від створених належних умов лікування: приміщення, устаткування і т.д. Здоров’я наших громадян – одна з головних турбот влади і суспільства».

В свою чергу, завідувач травматологічного відділення Іван Ярмош подякував меценатам за благодійну допомогу у створенні належних умов для якісного лікування хворих.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *