У Конотопському районі тривають ремонти освітніх закладів

У Конотопському районі тривають ремонти освітніх закладів

Літні канікули – період, коли в закладах освіти району активно проходить підготовка до початку освітнього процесу

Відділом освіти Конотопської райдержадміністрації розроблені відповідні заходи, серед яких підготовка навчальних закладів до опалювального сезону, реконструкція приміщень та запровадження енергозберігаючих технологій.

На балансі відділу освіти перебуває 25 котелень, з них:  на газу – 5,  на твердому паливі – 19, з електроопаленням – 1. Заходами передбачено забезпечення котелень шкіл необхідними запасами палива, промивку систем опалення тощо.

За результатами тендерних закупівель районним відділом освіти  придбано 2226 мдров та 151389 м. куб. газу. Заплановані кошти для придбання пілетів Попівському НВК(для ДНЗ).Також планується провести планові поточні ремонти котелень та здійснити прочищення  димових та вентиляційних каналів.

Заходами передбачено реконструкцію даху будівлі закладу дошкільної освіти Шаповалівської філії Соснівського ОК на суму 1498,896 тис. грн. Здійснюється капітальний ремонт підлоги харчоблоку прибудови Попівського НВК (230 тис. грн.) та поточний ремонт харчоблоку Юрівського НВК (90 тис. грн). Вже завершено роботи по капітальному ремонту частини приміщення прибудови Попівського НВК (1135,300 тис. грн.) та поточний ремонт покрівлі Гружчанського НВК (197863,20 тис. грн.). Планується реконструкція фундаментів, стін, перекриття та даху їдальні та харчоблоку Попівського НВК за бюджетні кошти.

У районі проводяться заходи щодо запровадження енергозберігаючих технологій у навчальних закладах, зокрема, придбано та встановлено у Соснівському ОК металопластикові вікна; у Тулущанському НВК металопластикові вікна та двері.

Починаючи з 19.08.2019 року у всіх дошкільних та загальноосвітніх закладах району буде проведена перевірка готовності закладів до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *