У Конотопському районі презентували інноваційний агропроект «ЕКОПАЙ»

У великій залі Конотопської райдержадміністрації відбулося представлення бізнес-концепції створення агрохабів як нового способу ведення сільського господарства

Захід відбувся за ініціативи та підтримки директора Сумської дослідної станції садівництва Інституту садівництва Національної Академії Аграрних наук В’ячеслава ФІЛЬОВА (с.М.Самбір) за участі очільників району та територіальних громад Конотопського району, громадськості Конотопщини, ЗМІ.

Як зазначили організатори заходу, основна мета даного агропроекту полягає у подоланні депресивності сільських територій та стимулюванні їх економічного та соціального розвитку. Це можливо через оптимізацію системи землекористування та аграрної спеціалізації, продуктивної зайнятості сільського населення через виробництво еко-продукції, використанні рекреаційних ресурсів та розвитку позааграрних видів діяльності, зокрема сільського зеленого туризму та створення обслуговуючих кооперативів.

Доповідачами наголошено, що в основі бізнес-концепції, яку вони започаткували, лежить саме здорове харчування як невід’ємна частина життєдіяльності людини, тому початок заходу був присвячений саме цій тематиці.
Учасники презентаційного заходу почули цікаву інформацію щодо інноваційного формату ведення агробізнесу, можливостей розвитку туризму на селі та отримання додаткових доходів за рахунок зайнятості в агросфері.

Також, кожен зміг отримати масу смакових вражень від дегустації щойно приготованого коктейлю від експертів здорового харчування.
Про це повідомляє Конотопська РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *