У Конотопському МБК “Сучасник” звітували творчі колективи

звітний концерт творчих колективів міського будинку культури «Сучасник».

Відбувся звітний концерт творчих колективів міського будинку культури «Сучасник»
29 травня 2019 року в стінах міського будинку культури «Зоряний» відбулася феєрія танцю – звітний концерт творчих колективів міського будинку культури «Сучасник».

За плечима здобуття звання «зразковий аматорський колектив» ансамблем бального танцю «Тріумф», відзначення ювілейної дати з нагоди 10-річчя створення колективу сучасного та естрадного танцю «Едельвейс», сльози радості від перемог на конкурсах та змаганнях вихованців школи сучасного та естрадного танцю «Степ Ап» та дитячої школи танцювальних видів спорту та хореографічного мистецтва, та перші виступи на великій сцені найстарших вихованок хореографічного гуртка «Адажіо».

Цього року стіни будинку культури «Сучасник» та свої хореографічні родини залишають шість випускників: Ковшар Аліна, Малахов Євгеній, Пилипенко Євгеній, Зубаль Євгенія, Лазаренко Катерина та Пономаренко Дар’я.

Окрім хореографічних колективів в концертній програмі взяли участь Евгеній та Тимофій Лях з театралізованою замальовкою про двох мімів, Дарина Золотникова, яка виконала музичну композицію на укулеле. Фінальним акордом звітного концерту став виступ Катерини Тимошевської.

звітний концерт творчих колективів міського будинку культури «Сучасник».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *