У Конотопі «зійшлися усі зірки»

У вечорі середи 17 липня Конотоп на декілька годин перетворився на європейську столицю популярної музики та яскравого шоу за участю легенд естради – гуртів «Фристайл» та «Авіатор», кавер-бенду «Пітер» та фіналіста телевізійного шоу «Україна має талант» Олександра Кварти.

Свято стало можливим за сприяння народного депутата України Ігоря МОЛОТКА.

Чотири години неперевершеного драйву та незабутніх емоцій отримали жителі Конотопу від феєричного гала-концерту «Зіркове літо», яке відбулося просто неба за участю зірок шоу-бізнесу.

Величезна сцена, якісний звук, яскраве світлове та піротехнічне оформлення – усе це конотопці побачили та почули завдяки сприянню та підтримці Ігоря МОЛОТКА.

«Можливо, це прозвучить несучасно, але я – палкий шанувальник хітів 80-х, відтак, захотів поділитися своєю любов’ю до тієї музики з усіма конотопцями, – сказав напередодні концерту народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Що може бути більш приємним, ніж дарувати свято УСІМ людям, не залежно від їх політичних уподобань».

Концерт закінчився, а глядачі ще довго не розходилися, продовжуючи робити пам’ятні селфі та фотографуватися із своїми кумирами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *