У Конотопі вшанували пам’ять героїв Крут

У Конотопі вшанували память героїв Крут

27 січня 2020 року у великій виставковій залі міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбувся захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут участь у якому взяли учні спеціалізованої школи №12.

Учні прослухали цікаву розповідь наукового співробітника музею Шаміля Акічева про історію героїчного бою українських юнаків з більшовицькими окупаційними військами біля станції Крути у січні 1918 року та його вшануванням у сучасній Україні, переглянули науковий фільм про події того часу та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українських юнаків та вояків.

Учасники заходу оглянули книжкову міні-виставку «Крути – смерть і Воскресіння».
Трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. Подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі… Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. Вони – символ нескореного духу нашої нації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *