У Конотопі вітали перших випускників «Code Club UA»

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК

Нагородженням юних слухачів всеукраїнської мережі безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування «Code Club UA» завершився півторамісячний навчальний курс у клубі програмування.

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК особисто привітав 16 майбутній IT-шників, подарувавши сувеніри та солодощі.

У рамках цього проекту волонтери навчають дітей віком від 9 до 11 років. Заняття проводяться після уроків або у вихiднi дні та є безкоштовними.

Головна мета цих занять – навчити маленьких «юзерів» користуватися нескладними комп’ютерними програмами, за допомогою яких діти швидко власноруч починають створювати комп’ютерні ігри, мультфільми та веб-сайти.

 – Радий з того, що вдалося допомогти реалізувати цей проект, адже дитячій радості немає меж. І хто знає, може щойно я тиснув руку майбутнім геніям цифрового світу, на кшталт Марка Цукерберга або Стіва Джобса чи Біла Гейтса! Вірю, що так і є, бо наші діти неймовірно талановиті! Сподіваюсь, юним конотопцям отримані знання та навички стануть у нагоді, – сказав Ігор Молоток, вітаючи випускників.

Наразі в Конотопі за ініціативи парламентаря, який надав приміщення власної депутатської приймальні для занять у «Code Club UA» та безкоштовні курси англійської, де навчаються 5 груп дітлахів. Клуб ласкаво запрошує усіх бажаючих – дітей від 9 до 11 років на заняття з комп’ютерного програмування.

Наша адреса: м. Конотоп, пр. Червоної калини, 7 (Будинок культури «Зоряний»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *