У Конотопі відбулася «Битва шашликів»

У Конотопі відбулася «Битва шашликів»

Розкладний мангал та звання найкращого «шашлик-мейкера» отримав найдосвідчений учасник нинішніх змагань – Олександр УШАКОВ, в особистому заліку якого 74 «шпажки» від прихильників його кулінарного таланту.

Друге місце із результатом 45 «шпажок» посів Владислав ЗАЯЦЬ. «Бронза» кулінарних змагань і 29 «шпажок» дісталася Віталію ПАСІЧНІЧЕНКУ.

Саме за допомогою пластикових кольорових шпажок із шматочками шашликів вболівальники мали змогу проголосувати за того чи іншого учасника шашликової битви.

Натомість кількість бажаючих дегустувати результати копіткою праці кухарів-шашличників значно перевищила усі прогнози організатора свята, яким виступив Інтернет портал «Конотоп.City».

Участь у дегустації та визначенні переможця взяв і народний депутат України Ігор МОЛОТОК, який також віддав свій голос за майбутнього переможця.

«Прекрасний сімейний захід, якій об’єднав людей різного віку. Радує, що у Конотопі ініціативна та креативна молодь, яка не тільки прагне змін, а сама їх творить, а ми їй у цьому допомагаємо і будемо допомагати, – зізнався під час імпровізованого інтерв’ю народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Хотілося, щоб сьогоднішня «Битва шашликів» стала традиційною, а територія міського пляжу «Кандибина» – улюбленою зоною відпочинку містян». 

Програма святкових заходів того дня не обмежилася шашличними баталіями. На гостей чекали інтерактивні конкурси та безліч цікавих розваг: стрільби із лука, відкриті змагання з арм-реслінгу, пляжний волейбол та перетягування канату. 

Фото-звіт заходу можна подивитися тут:
https://www.facebook.com/igor.fedorovich.molotok/
https://www.facebook.com/konotopMOLOTOK/media_set?set=a.113720779925528&type=3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *