У Конотопі планують відкрити нові трамвайні маршрути

У Конотопі планують відкрити нові трамвайні маршрути

Міський голова Артем Семеніхін записав відеозвернення, в якому розповів про плани відкрити у Конотопі четвертий та п’ятий трамвайні маршрути. За його словами, в перспективі — ще й шостий маршрут.

Директор «Конотопського трамвайного управління» Григорій Хоменко зазначає, що завдання «продумати створення четвертого та п’ятого маршруту» міський голова поставив йому ще 2016 року. За його словами, це завдання обговорювали з колективом КТУ — колектив підтримав.

«Четвертий маршрут буде проходити від селища КВРЗ до «Загребелля», а п’ятий — від КВРЗ до «Житлового масиву» <…> Там потрібно поставити, грубо кажучи, чотири стрілки та замінити трохи рейок та шпал», — заявив міський голова.

У перспективі планують створити шостий маршрут: від КВРЗ до району «Порт».

Артем Семеніхін сказав, що винесе пропозицію передбачити у бюджеті кошти на відповідні роботи на майбутню сесію міської ради. Зазначає, що готовий йти на компроміси з депкорпусом, щоб найближчі тижні або місяці побудувати нові маршрути.

«У нас є ресурси на ці маршрути, але немає коштів на те, щоб покласти колії. У цьому головна проблема», — повідомила у коментарі Конотоп.City голова профспілки трамвайного управління Наталія Кузько.

Джерело: konotop.city

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *