У “Кінотеатр “Мир” відбулося відкриття благодійної виставки “Творчість, зігріта любов’ю”

У “Кінотеатр “Мир” відбулося відкриття благодійної виставки “Творчість, зігріта любов’ю”

8 лютого 2020 року у міському центрі культури і дозвілля «Кінотаетр «Мир» відбулося відкриття виставки «Творчість, зігріта любов’ю» любительського об’єднання «Майстри Конотопа».
З вітальним словом виступила головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Тетяна Шерудило, яка вручила подяку майстрам.

Відвідувачі змогли переглянути композиції на романтичну тематику у виконанні місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виконані різними стилями і техніками.

Більш детально про виставку розповіла майстриня любительського об’єднання «Майстри Конотопа» Тетяна Кривонос.

Адже зовсім скоро свято любові, найкращих почуттів, які окриляють, дають сили і натхнення, радість і захоплення, підтримку, тепло. 15 лютого світ відзначає всесвітній день онкохворої дитини. Любительське об’єднання «Майстри Конотопа» вирішили долучитися до доброї справи. Майстри надали свої вироби для благодійної акції «Добрі серця – врятують життя». Зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей сім’ї конотопчанки Наталії Петрушенко. Про благодійну акцію розповіла керівник філії Міжнародного благодійного фонду «Крила надії» Валерія Рошкован.

Чудовим доповненням заходу став виступ дуету гітаристів дитячої музичної школи №2 у складі Нікіти Люботи та Віталія Бондаренко (керівник Тетяна Паренаго).

Запрошуємо мешканців та гостей нашого міста на виставку «Творчість, зігріта любов’ю», яка експонуватиметься в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» (площа Миру, 4) до 23 лютого 2020 року.

Джерело: Культура Конотоп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *