Суперфінал загальноміських спортивних змагань №КОНОТОП_СПОРТИВНИЙ

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК вручив чемпіонам грошовий сертифікат на суму 150 тис. гривень.

Переможцем суперфіналу загальноміських змагань «Конотоп спортивний», який відбувся 26 червня на стадіоні «Локомотив», стала команда конотопської загальноосвітньої школи №14.

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК вручив чемпіонам грошовий сертифікат на суму 150 тис. гривень.

Друге місце посіла збірна команда конотопської школи №13. Срібні призери отримали для своєї школи сертифікат на 100 тис. грн.

«Бронза» шкільних змагань і сертифікат на 50 тисяч дісталися спортсменам зі школи №7. Четвертий суперфіналіст, яким виявився дружній колектив ЗОШ №12, отримав заохочувальний приз – 20 тис. гривень на придбання спортивного інвентарю для власної школи.

Правила змагань достатньо прості – під час комбіновані спортивні естафети на швидкість кожна команда мала показати найкращий час.

Власне команда складається із десяти учасників – учнів, педагогів та батьків.

Варто зазначити, що грошові сертифікати на 3 тис. грн. отримали усі збірні, які не дісталися нинішнього суперфіналу.

А команди вболівальників за свій виступ перед стартами своїх улюбленців також не залишилися без відзнаки з боку організаторів цих змагань, які проходили за ініціативи та сприяння народного депутата України Ігоря МОЛОТКА.

Свято спорту, яке зібрало того вечора близько півтисячі юних конотопців та батьків, проводилися в рамках виконання Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту до 2020 року.

Призовий фонд було сформовано коштом цільової субвенції Державного бюджету України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *