Конотопщина вітала військових 58-ї ОМПБр з п’ятою річницею з дня заснування

Славетна 58-ма окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського була сформована 16 лютого 2015 року. Це бригада, яка народжена в боях, бригада, яка робить свій особистий внесок у відновлення миру в нашій державі.

Участь у заходах взяли заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО та заступник голови районної ради Ірина КЛІГУНОВА.

За час проведення антитерористичної операції (ООС) бійці 58 окремої мотопіхотної бригади побували в найгарячіших точках Сходу держави, з честю і гідністю виконують військовий обов’язок, захищаючи державні рубежі та спокій мирних громадян.

За сумлінне виконання службових обов’язків по захисту суверенітету і територіальної цілісності України під час проведення Операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей та з нагоди 5-ї річниці з Дня створення військової частини представники районної влади вручили ряду військовослужбовців грамоти.

«Щиро і сердечно вітаємо Вас з першою ювілейною річницею. В лиху годину для нашої країни була сформована ваша бригада, але в ній зібрались ті люди, в яких національна свідомість, військова гідність були перш за все, а бажання перемогти керувало всіма вчинками. Нажаль дуже багато втрат. І тому, надалі, бажаємо Вам здоров’я, а військові вміння, військову наснагу та військові здобутки відточувати тільки на мирних полігонах», – наголосила Тетяна ШЕРУДИЛО, звертаючись до військослужбовців, які були присутні на урочистостях, адже значна частина 58-ї бригади і сьогодні продовжує виконувати службовиий обов’язок по захисту суверенітету і територіальної цілісності України в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Джерело: knt.sm.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *