Переможці суперфіналу змагань «Конотоп спортивний» отримали сертифікат на 150 тисяч гривень

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК вручив чемпіонам грошовий сертифікат на суму 150 тис. гривень.

Переможцем суперфіналу загальноміських змагань «Конотоп спортивний», який відбувся 26 червня на стадіоні «Локомотив», стала команда конотопської загальноосвітньої школи №14.

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК вручив чемпіонам грошовий сертифікат на суму 150 тис. гривень.

Друге місце посіла збірна команда конотопської школи №13. Срібні призери отримали для своєї школи сертифікат на 100 тис. грн.

«Бронза» шкільних змагань і сертифікат на 50 тисяч дісталися спортсменам зі школи №7. Четвертий суперфіналіст, яким виявився дружній колектив ЗОШ №12, отримав заохочувальний приз – 20 тис. гривень на придбання спортивного інвентарю для власної школи.

Правила змагань достатньо прості – під час комбіновані спортивні естафети на швидкість кожна команда мала показати найкращий час.

Власне команда складається із десяти учасників – учнів, педагогів та батьків.

«Такої кількості юних вболівальників цей стадіон, напевне, не бачив ніколи, і я дуже хочу, щоб усі команди сьогодні перемогли, але спорт – є спорт, тож нехай у чесній боротьбі переможе найсильніший, – сказав народний депутат України Ігор МОЛОТОК, відкриваючі змагання. – Загальний призовий фонд становить 320 тисяч, і я радий, що вони підуть на розвиток фізичної культури і спорту в конотопських школах».

Варто зазначити, що грошові сертифікати на 3 тис. грн. отримали усі збірні, які не дісталися нинішнього суперфіналу.

А команди вболівальників за свій виступ перед стартами своїх улюбленців також не залишилися без відзнаки з боку організаторів цих змагань, які проходили за ініціативи та сприяння народного депутата України Ігоря МОЛОТКА.

Свято спорту, яке зібрало того вечора близько півтисячі юних конотопців та батьків, проводилися в рамках виконання Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту до 2020 року.

Призовий фонд було сформовано коштом цільової субвенції Державного бюджету України.

По закінченню змагань, на всіх чекав ще один сюрприз від організаторів та меценатів, серед яких були депутати Конотопської міської ради. Це – пінна вечірка та ігрова програма для дітлахів.

Народний депутат України Ігор МОЛОТОК вручив чемпіонам грошовий сертифікат на суму 150 тис. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *