Обдаровані діти Конотопщини 10 днів провели у Болгарії

Обдаровані діти Конотопщини 10 днів провели у Болгарії

З 3 по 13 червня  2019 року 11 обдарованих дітей Конотопського району оздоровились у готельному комплексі «ГЛАДІОЛА» (м. Варна, Республіка Болгарія) на території курортного комплексу «Золоті Піски»

Активний відпочинок переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань поєднували з навчанням у школі «Євроінтеграція» За сприянням та допомозі ресурса TudaSyda.com

«Такого рівня проект, впевнена, дозволить інтегрувати обдарованих учнів Конотопщини в освітній європейський простір, сформує нову генерацію молоді, яка поділяє цінності демократичного суспільства, поважає культуру інших народів.    Наші діти, навчаючись у школі «Євроінтеграція»,  набули нових практичних навичок та вмінь і гідно представили свою державу як рівноправного члена Міжнародної спільноти» – зазначає керівник групи Олена АНДРЄЄВА.

Це стало можливим завдяки ініціативі народного депутата України Ігора МОЛОТКА та активному сприянні й фінансовій підтримці районної влади.    

Під час поїздки відбулась подорож в Несебер – місто  Візантійської епохи.

За результатами навчання найактивніша школярка нашого району Дар’я ГАЙДАМАКА отримала сертифікат, що дає право на подальше навчання у школі «Євроінтеграція» та участь у Міжнародних олімпіадах.

Про це повідомляють на сайті Конотопської РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *