На Конотощині тепер є спортивний майданчик цілорічного використання

На Конотощині тепер є спортивний майданчик цілорічного використання

20 грудня на Конотопщині, на території  аграрного ліцею в с.Заводське Вирівської сільської ради відкрили спортивний майданчик цілорічного користування.

За сприятливих погодних умов, ділянка буде залита водою для утворення штучної ковзанки, де можна буде грати в хокей та кататись на ковзанах. Улітку та міжсезоння даний спортивний майданчик планується використовувати для хокею на роликових ковзанах, гри у великий теніс та інших видів спорту.

Поява нового спортивного об’єкту на території Конотопського району стала можливою завдяки плідній співпраці всіх рівнів влади та суб’єктів господарювання: народного депутата України Ігоря МОЛОТКА, генерального директора ТОВ «Вітчизна» Сергія ЧИЖИКА, очільників Конотопського району Миколи ГОРБЕНКА та Анатолія БОЯРЧУКА.

Для реалізації даного проєкту були залученні кошти районного бюджету, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших джерел, отриманих від суб’єкта господарювання району.

На Конотощині тепер є спортивний майданчик цілорічного використання

Присутні на заході гості висловили сподівання про те, що територія Державного професійно-технічного навчального закладу “Конотопський професійний аграрний ліцей” стане центром спортивного дозвілля для всіх мешканців Конотопського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *