На Конотопщині відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям

На Конотопщині відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям

28 грудня, на передодні нового року, в с.В’язове відбулось відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям

Його було збудовано за ініціативи очільників Конотопського району та  всебічній підтримці депутатів всіх рівнів, які розуміють важливість розвитку спорту на селі.

«Завжди приємно брати участь у відкритті нових об’єктів. Велика вдячність всім, хто долучився до цієї події. Адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу підвищувати  рівень здоров’я та займатися фізичною культурою і спортом» – зазначив голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО.

 Для будівництва футбольного міні – поля залучені кошти В’язівської сільської ради,  державного та районного бюджетів. І це найкраща інвестиція в майбутнє, тому що молодь, яка займатиметься спортом на футбольному полі сьогодні, завтра буде працювати над ефективним розвитком країни.

Село В’язове завжди славилося спортивними іменами. Це маленька батьківщина спортсмена, футболіста Анатолія НЕМЕРЦЯ. У книзі «Спортивна історія Конотопщини» гравець футбольної команди с. В’язове Микола МУСІЄНКО згадує, що команда села В’язове неодноразово ставала чемпіоном району й володарем Кубка району з футболу. Капітаном команди на той час був Анатолій ЄВТУХОВ.

 Вагомий  внесок у здобуття спортивних перемог командою докладав нападник, а нині голова Федереції футболу Конотопського району Микола ГОРБЕНКО.

Добрим словом згадали на урочистостях учителя фізичної культури В’язівської середньої школи Дмитра БОЙКА, який багато уваги приділяв розвитку футболу в селі. Серед відомих спортсменів були – Микола МАЛІГОН, Анатолій КОВАЛЬОВ, Анатолій МОГИЛЕНКО, Микола КАЧАН, Володимир ЛУК’ЯНЕНКО.  

Після закінчення офіційної частини, школярі разом зі своїми вчителями, ветеранами спорту випробовували спортивний майданчик, вправно забиваючи м’ячі у ворота.

Джерело: Конотопська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *