На Конотопщині батько заборгував 27 тисяч гривень аліментів, а сплатив – 35

На Конотопщині батько заборгував 27 тисяч гривень аліментів, а сплатив - 35

Важелі впливу ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуваєподовжують стояти на захисті прав підростаючого покоління. Завдяки санкціям, передбаченим новелами чинного законодавства, навіть найзлісніші неплатники змушені дбати не тільки про власні потреби, а й про добробут дітей.

Так, на Конотопщині батько Вікторії заборгував дівчинці 27 тисяч гривень аліментів. З метою спонукання чоловіка до сплати, фахівцями юстиції було внесено відомості про нього до Єдиного реєстру боржників, накладено арешт на все майно та рахунки, а також був застосований ряд обмежень. Між тим, батьківська байдужість призвела ще й до нарахування штрафу у розмірі 20 % від суми заборгованості, що склало понад 5 тисяч гривень, та виконавчого збору майже 3 тисячі гривень.

Такі методи впливу привели до тями конотопчанина – громадянин у повному обсязі сплатив всю суму заборгованості, яка вже складала 35 тисяч гривень. 
Отже, ініційовані Міністерством юстиції зміни в законодавстві позитивно впливають на боржників-аліментників та змушують їх ставити інтереси дітей на перше місце, як і повинні робити свідомі та відповідальні батьки. Наразі, малі конотопці отримали 4,7 мільйона гривень аліментів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *