Конотопців запрошують на свято меду

Конотопців запрошують на свято меду

10 серпня 2019 року вперше відбудеться районний захід «СВЯТО МЕДУ», присвячений надзвичайному подарунку природи

Найкращі бджолярі та пасічники Конотопщини (і не тільки) презентують свою якісну продукцію, яку можна буде оцінити на смак та купити за доступними цінами (зі знижкою). Адже метою свята є підтримка розвитку галузі бджильництва та залучення до кола шанувальників меду найбільшої кількості жителів Конотопщини.

Організатором заходу є громадська організація «Пасічники Посеймів’я» за сприяння Конотопської районної державної адміністрації.

Під час свята на гостей чекають ярмарок “Мед та до меду”, концертна програма, майстер-класи, дитяча локація, фотозона та інші приємні несподіванки. Програма свята буде розміщена згодом.

Запрошуємо всіх, а особливо любителів меду, завітати на свято, підтримати виробників та придбати продукцію бджільництва, бо у природі немає кориснішого та універсальнішого продукту, ніж мед, в якому міститься більше 300 різних корисних речовин.

Захід:  районний захід «СВЯТО МЕДУ»

Дата проведення: 10 серпня 2019 року

Час: з 10.00 до 15.00.

Місце проведення: вул. Соборна, 23 (біля приміщення Конотопської райдержадміністрації), м.Конотоп, Сумська область

До співучасті запрошуються бджолярі та пасічники Конотопщини та інших регіонів Сумської, Чернігівської областей (і не тільки). Заявку на безкоштовну участь можна подати до 06.08.2019 (включно, до 17.00).

Контактна особа (телефон): Дмитро Круподьор (096-334-91-43)

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *