Конотопці проти будівництва вишки телефонного зв’язку

На сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрували петицію під назвою «Припинення будівництва вишки “Водафон” по проспекту Миру, 29, поблизу заправки “ОККО” та неподалік від залізничного мосту».

На території парковки по пр.Миру,29, яка належить ТОВ “Тема”, представництво Сумського відділення стільникової мережі “Водафон”планують розмістити свою вишку. Мешканці прилеглих територій проти даного будівництва, оскільки не були поінформовані про те,що базова станція законна і не зашкодить здоров’ю. Поблизу імовірного місця встановлення знаходиться заправка “ОККО” та високовольтна лінія Укрзалізниці. Просимо розглянути питання щодо припинення будівництва вишки “Водафон” по проспекту Миру, 29 та прийняти всі міри, відповідно до чинного законодавства, з попередження шкідливого впливу небезпечних факторів на життя і здоров’я мешканців прилеглих будинків, йдеться у тексті петиції.

Станом на 14 серпня петицію підписали вже 52 людини з 200 необхідних. Якщо за три місяці звернення набере необхідну кількість голосів, питання мають розглянути.

Підтримати петицію можна за посиланням — https://e-dem.in.ua/konotop/Petition/View/39.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *