Конотопські рибалки зібралися на “ВоблерОК”

Конотопські рибалки зібралися на “ВоблерОК”

У неділю в с. Шаповалівка Конотопського району пройшов перший місцевий рибальський турнір під назвою «ВоблерОК», участь у якому взяли понад 50 учасників. Захід відбувся за підтримки народного депутата України Ігоря МОЛОТКА.

Згідно протоколів змагань найстаршому учаснику було 82 роки, найменшому рибалці ледь виповнилося вісім. Утім, ніщо не могло вплинути на загальний результат, адже усі були в рівних умовах.

Переможцем змагань став Борис ШЕШЕНЯ, якому вдалося за встановлений правилами час спіймати більше від усіх – 730 гр. риби. Переможець отримав від нардепа Ігоря МОЛОТКА риболовецький стілець. Другий результат показав Валерій РЕМЕСНИК – він спромігся наловити майже 400 гр. риби. Замкнув призову трійку Павло СЕРДЮК – його улов склав 340 гр.

Слід зазначити, що призи від Ігоря МОЛОТКА та Конотопської міської ради отримала значна кількість учасників, адже нагороджувалися не лише переможці, а й володарі оригінальних номінацій, як то: за першу спійману рибу, за найбільшу рибу, наймолодший та найстарший учасник, єдина жінка-рибалка тощо. Завершилися змагання смачним обідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *