Конотопські лікарні отримали енергокейси

Конотопські лікарні отримали енергокейси

Представників лікарень міста Конотоп на конкурсних засадах було відібрано до участі в спеціальній навчальній програмі по управлінню енергоресурсами закладів охорони здоров’я та практичному застосуванню вимірювального енергообладнання для досягнення ефективного результату.

Тренінг проводився 3-4 березня 2020 року у м.Харків, в рамках проєкту «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Метою тренінгу було ознайомлення відповідних представників муніципальних лікарень з теоретичними основами та практичними інструментами забезпечення безперебійного процесу управління енергоресурсами та приміщеннями лікарень.

За результатами проходження дводенного тренінгу інженера з метрології КНП КМР “Конотопська міська лікарня” Інну Колтакову та техніка-енергетика КНП КМР “Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.М.Давидова” Олександра Галушко було нагороджено сертифікатами про проходження навчання.

Разом із сертифікатами представники лікарень безкоштовно отримали кейси вимірювального обладнання з “Набору першої медичної допомоги з енергоефективності”, які перейшли на баланс медичних закладів та в подальшому будуть використовуватися у процесі ефективного управління енергоресурсами лікарень. “Набір першої медичної допомоги з енергоефективності” представляє собою комплект вимірювального обладнання і містить: кліщі струмові та мультиметр, детектор та реєстратор СО2, анемометр, реєстратор температури та вологості, люксметр, пірометр.

Джерело: konotop.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *