Кінець гральному бізнесу. У Конотопі зачинили 12 точок «державних лотерей»

Кінець гральному бізнесу. У Конотопі зачинили 12 точок «державних лотерей»

20 грудня уряд заборонив діяльність грального бізнесу, який маскується під виглядом державних лотерей. У Конотопі вже не працюють 12 таких закладів.

Як повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, міністри проголосували за скасування відповідних положень щодо розповсюджувачів лотерей в ліцензійних умовах. Ухвалене рішення означає, що відтепер під виглядом «державних лотерей» не зможуть працювати установи з гральними автоматами

Крім цього, поліції доручили розпочати перевірку закладів «державної лотереї». За словами очільника МВС Арсена Авакова, він дав наказ Нацполіції до 16 години 20 грудня відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів.

У коментарі дільничний офіцер Конотопського відділу поліції Вікторія Ріпа повідомила, що працівники сектору реагування патрульної поліції перевірили адреси, за якими значаться зали лотерей, інтернет-кафе тощо.

«Таких за списком тринадцять. Всі об’їхали, перевірили. За однією адресою заклад вже давно не працював. Решту зачинили сьогодні. З адміністрацією провели роз’яснювальну роботу», — зазначила Вікторія Ріпа.

За словами дільничного офіцера, надалі правоохоронці будуть моніторити ситуацію..

Джерело: konotop.city

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *