Фахівці ПАТ ”Сумиобленерго” ліквідовують наслідки негоди

Фахівці ПАТ ''Сумиобленерго'' ліквідовують наслідки негоди

У результаті злив і шквального вітру 1-2 липня відбулися тимчасові аварійні знеструмлення в північній та західній частинах Сумської області. Станом на ранок 2 липня знеструмленими були 73 населені пункти (4 повітряні лінії 35 кВ та 30 повітряних ліній 10 кВ). Найбільше постраждали від негоди Шосткинський, Ямпільський, Середино-Будський, а також частково Конотопський, Кролевецький, Роменський і Глухівський райони. Основна причина знеструмлень – обрив ліній електропередачі через падіння гілок і дерев навіть поза охоронними зонами.

Фахівці ПАТ ”Сумиобленерго” працюють над тим, щоб ліквідувати наслідки негоди. Станом на 12:00 2 липня енергетики відновили електропостачання 20 населених пунктів у Сумській області. Знеструмленими поки що залишаються 53 населені пункти (2 повітряні лінії 35 кВ та 22 повітряні лінії 10 кВ).

Просимо з розумінням поставитися до ситуації та нагадуємо: якщо ви стали свідком пошкодження електрообладнання або ж побачили обірваний провід – одразу ж телефонуйте до кол-центру ПАТ ”Сумиобленерго”: 0 (800) 300 – 247. Лінія безкоштовна для споживачів і працює цілодобово! Не наближайтеся до обірваного проводу ближче, ніж на 8 м, адже він може бути під напругою. Помітьте місце аварії підручними предметами (гілками, пакетами, камінням), щоб інші люди не потрапили під дію електричного струму.

Бережіть себе та близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *