Енергетики Сумщини міряються силами

сумиобленерго змагання

Гасять пожежу, рятують потерпілого та ремонтують електрообладнання – так у ПАТ “Сумиобленерго” проходять змагання бригад розподільних мереж. На навчальному полігоні Товариства 19 команд енергетиків змагаються за титул найкращої бригади розподільних мереж області.

Енергетики демонструють свої професійні навики протягом 7 етапів:

1) оцінювання екіпіровки команди;

2) перевірка знань Правил безпечної експлуатації електроустановок і правил пожежної безпеки;

3) звільнення потерпілого від дії електричного струму (зняття з опори – на це дається 3 хвилини, та проведення реанімаційних заходів на манекені – до 2 хвилин часу);

4) заміна відгалуження на ПЛ-0,4 кВ до вводу в житловий будинок;

5) зміна автоматичного вимикача в низьковольтній шафі КТП 10/0,4 кВ;

6) заміна ізолятора на дерев’яній опорі ПЛ-10 кВ;

7) практичне відпрацювання гасіння змодельованого осередку пожежі класу “В”.

Змагання серед працівників різних підрозділів ПАТ “Сумиобленерго” проходять кожного року. “Це допомагає тримати професійний тонус, відпрацьовувати навики роботи в електрообладнанні, постійно тренувати свої знання правил електробезпеки та безпечної експлуатації електрообладнання. Та, що найважливіше, регулярно відпрацьовувати порятунок потерпілого, який потрапив під дію струму. Дай бог, щоб ці знання не знадобилися ніколи, але знати, як врятувати життя – необхідно. Адже енергетики працюють в умовах підвищеної небезпеки.

Великий плюс змагань також у тому, що під час них фахівці з усіх районів Сумщини можуть поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, подивитися, як працюють інші бригади. Це допомагає виявити помилки в роботі та вдосконалитися професійно”,  говорить заступник головного судді змагань, директор з охорони праці ПАТ “Сумиобленерго” Віталій Горбуль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *