Для боротьби зі смородом на Попівському спиртзаводі відкриють дріжджовий цех

Під час засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС стосовно вирішення екологічної проблеми у Попівській територіальній громаді було вирішено відкрити дріжджовий цех, який має зменшити сморід.

На засіданні були присутні голова концерну «Укрспирт» Ігор Ільчишин, заступник директора ДП «Попівський експериментальний завод» В’ячеслав Попов та сільський голова Сергій Савченко. Урядовці звітували про ситуацію, яка склалася на заводі і ходом виконання ряду вимог і рекомендацій.

“Питання зі смородом на Конотопщині – це проблема не одного дня. Викликана вона екстремальними умовами: каналізаційні води змішуються з бардою ДП «Попівський експериментальний завод» і забруднення досягає свого максимуму. Тому наразі триває підготовча робота по розмежуванню  – у Попівці планується майбутня окрема каналізація”, – пояснилиІгор Ільчишин та Сергій Савченко.

Ігор Ільчишин повідомив, що з 10 липня 2020 року на ДП «Попівський експериментальний завод» запрацює дріжджовий цех для полегшення екологічної обстановки. Раніше, для біологічної очистки бардових ям заводу була використана хлорела.

«Цьогоріч у червні  нами були виконані додаткові роботи, зокрема, були задані бактерії у відстійники, щоб нейтралізувати запахи. Наразі бачимо позитивний результат – хлорелла працює», – зазначив В’ячеслав Попов.

На засіданні також визначили відповідальних осіб та окреслили приблизні дати виконання зобов’язань.

sts.sumy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *