Депутат Конотопської міської ради Оксана Ульянченко спільно з військовослужбовцями 58-ОМПБр організувала байдарковий сплав присвячений військово-полоненим морякам

Депутат Конотопської міської ради Оксана Ульянченко повідомила про це своїй сторінці у Facebook.

12-14 серпня спільно з військовослужбовцями 58 мотопіхотної бригади був проведений байдарковий сплав на підтримку військовополонених моряків (один з 24 полонених- наш земляк з м. Шостки Богдан Небилиця). 18 учасників цього заходу пройшли відстань від с.Жолдаки до с. Озаричі. 
На мосту біля с.Озаричі ми передали 2 прапори ( прапор ВМС України та прапор 58 мотопіхотної бригади ім. Виговського) батьку Богдана Небилиці, котрі підписали під час сплаву та пов’язали йому бандану, таку ж як і у всіх учасників. Бандани отримали від командування 58 бригади на початку нашого сплаву.
Як організатор байдаркового сплаву, я,в свою чергу,отримала подарунок від батьків Богдана, а саме – чашку з портретом їхнього сина.
Дякуємо командиру 58 бригади Михайлу Драпатому за підтримку та допомогу в нашому заході.
Приємно на серці від того, що наші діти не стоять осторонь, коли в Україні точиться війна та долучаються до різного роду заходів на підтримку наших хлопців, а також беруть участь у вишколах в знак поваги і пам’яті про наших загиблих героїв.
Наша мета – донести людям, що війна ще не скінчилась, у в’язницях знаходяться полонені, які потребують нашої підтримки.

12-14 серпня спільно з військовослужбовцями 58 мотопіхотної бригади був проведений байдарковий сплав на підтримку…

Опубліковано Оксаною Ульянченко Четвер, 15 серпня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *