Бійці 58 ОМПБр ім. гетьмана І. Виговського приймали вітання з Днем Сухопутних військ ЗСУ

Бійці 58 ОМПБр ім. гетьмана І. Виговського приймали вітання з Днем Сухопутних військ ЗСУ

12 грудня, в День Сухопутних військ Збройних Сил України, бійці 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського приймали святкове вітання військового оркестру своєї бригади – кавер-гурту «Даггер», учасники якого поздоровили всіх присутніх зі святом, виконали патріотичні пісні та інструментальні композиції.

Присутні на святі вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю. Військовослужбовці бригади прийняли в дарунок малюнки та листи від маленьких жителів Конотопщини.

В ході концертної програми свої прекрасні вірші зачитали військовослужбовці – Аліна Чередник – гарна, симпатична та здібна дівчина, вірші якої публікувалися на шпальтах газети «Звитяга» та Володимир Ворощак – талановитий хлопець із Тернопільщини, який нещодавно став учасником поетичного конкурсу інформаційного агентства Міноборони «АрміяІнформ», в результаті якого поезія Володі увійшла до поетичної збірки «Муза в пікселі».

На завершення виступу кавер-гурт виконав улюблену пісню багатьох присутніх на святі із репертуару гурту «Ляпеса Трубецького» – «Воїни світла» .

Командир 58 ОМПБр подякував артистам за створену ними святкову атмосферу та вручив начальнику оркестру – військовому диригенту частини грамоту за досягнуті успіхи в бойовій підготовці, зразкове виконання військового обов’язку, мужність, відвагу та самовідданість, високу професійну майстерність, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил та з нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *