У Конотопі з нагоди святкування Дня піхоти влаштували виставку озброєння 58-ї ОМПБр

З 9:00 до 16:00 на центральних алеях біля ЦДЮТ демонструють військову техніку 58-ї ОМПБр.

Упродовж дня можна відвідати виставку зброї, яка розташована на першому поверсі МЦКіД «Кінотеатр «Мир».

О 16:00 у кінотеатрі «Мир» покажуть фільм «Кіборги».

Також 6 травня на території військової частини 58-ї ОМПБр — день відкритих дверей. Для мешканців міста влаштовують екскурсії та пригощають польовою кухнею.

День піхоти відзначатимуть щороку 6 травня. 
Свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

Механізовані, мотопіхотні, гірсько-штурмові військові частини складають основу Сухопутних військ і виконують завдання щодо утримання зайнятих районів, рубежів і позицій, відбиття ударів і прориву оборони противника, захоплення важливих районів, рубежів і об’єктів. Разом з тим, механізовані з’єднання поряд з танковими використовуються для оточення і розгрому противника, переслідування та виконання інших завдань.

Нині українські піхотинці як найчисленніший рід та основа бойового потенціалу Сухопутних військ ЗСУ несуть найбільше навантаження та відіграють вирішальну роль під час виконання завдань операції Об’єднаних сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *