У Конотопі відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України

22 січня Україна святкує День Соборності – 101 рік  тому, у 1919 році, був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

З нагоди Дня Соборності України у Конотопі відбувся патріотичний флешмоб. Сотні містян у самому центрі утворили живий ланцюг єднання у знак єдності українського народу, цілісності, свободи і незалежності України.

Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.

Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

І, хоча Соборність України тоді була зруйнована, головний висновок очевидний: за будь-яких обставин українці мають залишатися згуртованою нацією, міцно триматися один одного і в жодному разі не допускати ані найменшої поступки у питанні єдності й територіальної цілісності України.

Акт Злуки 22 січня 1919 року – це орієнтир для усіх поколінь борців за волю України, заклик до єдності й неподільності українських земель і українського народу від Закарпаття до Донбасу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *