У Конотопі відбудеться виставка “Дотик до мрії”

Конотоп виставка Дотик до Мрії

31 травня 2019 року о 17.00 в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського відбудеться відкриття виставки робіт нашого геніального конотопчанина , художника-кераміста Юрія Мусатова «Дотик до мрії».
До Вашої уваги будуть представлені унікальні роботи з колекцій різних років. Для яких характерними є постійні пошуки нових форм, технологічні експерименти, концептуальний зміст та інтелектуальна простота. Його об’єкти автономні та самодостатні як у мистецькому просторі, так і в дизайнерськи оформленому інтер’єрі. 
В роботах майстра виявляється індивідуальність, неординарне бачення властивостей матеріалу, новаторське застосування технологій і технік, синтетичність простору і самого арт-об’єкту.
Окрім знайомства конотопчан з роботами художника, у виставки ще є і дуже благородна і благодійна мета. Юрій Мусатов хоче започаткувати розвиток керамічного мистецтва у Конотопі, на своїй Батьківщині. Тому, 11 робіт з представлених на виставці, будуть продані через «тихий» аукціон всім бажаючим, а отримані кошти передані Конотопській дитячій художній школі для придбання обладнання, яке необхідне гуртку кераміки.
Завітайте на виставку, пориньте у світ краси, гармонії та довершеності, «доторкніться до мрії» разом з геніальним художником-керамістом Юрієм Мусатовим.
Експозиція робіт автора триватиме до 15 червня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *