Поетеса з Конотопщини презентувала книгу

Літературна гостина районної бібліотеки зібрала шанувальників красного слова і прихильників творчості місцевої поетеси, жительки с.Шаповалівка Ольги БАЧАЛ, яка презентувала свою нову книгу «Рапсодія життя»

Видання містить як уже відомі, так і нові поезії про наші одвічні істини – родину, історію, мову, природу. Письменниця творчо переосмислює життя – і в результаті з’являються нові проникливі поетичні образи, тендітні, сильні й водночас – близькі та зрозумілі кожному. Багато віршів Ольги БАЧАЛ стали піснями.

Вихід друкованого видання став можливим завдяки підтримці очільників району Тетяни ШЕРУДИЛО та Анатолія БОЯРЧУКА, а також фінансовій підтримці керівника будівельної компанії ПП «Серго» Сергія ЗМИСЛІ.

Найбільша радість для поета – усвідомлення того, що його вірші люблять і відчувають, читають і розуміють, – говорить поетеса.

«Ваші відверті і щирі твори зачаровують. Вони – ціле мелодійне дійство: слово тендітне, немов паросток зернини, просте і горде, як козацька слава. Нехай вічно прихильним буде до Вас Українське слово, якому присвятили Ви своє життя, свою любов без останку. Нехай відкриває воно Вам свої нові таємниці», – звернулися до поетеси Тетяна ШЕРУДИЛО та Анатолій БОЯРЧУК та побажали духовного та земного щастя.

І сьогодні, у теплому колі друзів, звучала чарівна «Рапсодія життя», торкаючись найпотаємніших струн душі митця і шанувальників її тонкого таланту.

knt.sm.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *