Мінометна батарея 58 -ї ОМБр ім І. Виговського визнана кращою на змаганнях артилерійських батарей військ ОК “Північ”

Мінометна батарея 58 -ї ОМБр ім І. Виговського визнана кращою на змаганнях артилерійських батарей військ ОК “Північ”

Змагання на кращу артилерійську батарею військ оперативного командування «Північ» проходили з25 липня по 9 серпня. «Боги війни» свою фаховість демонстрували і на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині, і в пунктах постійної дислокації військових частин.

Загалом змагалися чотири бригади – 58 омпбр ім. гетьмана І. Виговського, 26 абр ім. генерал-хорунжого Р. Дашкевича, 72 омбр ім. Чорних Запорожців та 1 Сіверська отб.

Учасників оцінювалися у чотирьох номінаціях: тактична, спеціальна, професійна та фізична.

Після насичених днів боротьби серед підрозділів та власне артилеристів визначили кращих.

Серед самохідних та причіпних артилерійських батарей перемогу виборола 26 бригада. Реактивна артбатарея виявилася кращою у 72-й бригаді. Перемогу серед мінометних батарей виборола 58-а бригада. А серед протитанкових артилерійських батарей перемогу здобула знову-таки 26-а абр.

Грамоти та символічні сувеніри вручили і кращим фахівцям артилерії оперативного командування “Північ”. Командири батареї та вогневого взводу нагороди повезуть у 72-у бригаду. Кращий обчислювач виявився професіоналом з 26-ї абр. Перемогу завоювали командир взводу управління батареї та розвідник (далекомірник) з 1-ї танкової бригади. А краща обслуга представляла бригаду Чорних Запорожців.

Наступний етап для артилеристів – змагання на рівні Сухопутних військ Збройних Сил України, де вони не тільки захищатимуть честь оперативного командування «Північ», а й вкотре доводитимуть професіоналізм та готовність захищати Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *