Конотопцям презентують соціальний фотопроект «Батько» й навчать робити портретні фото

14 червня на першому поверсі «Кінотеатру «Мир» презентують фотовиставку «Батько» Наталії Терещенко. Цього ж дня охочі матимуть нагоду подискутувати з авторкою щодо впливу фотографії на громадську думку. Якщо заздалегідь записатися, можна потрапити на майстер-клас з основ портретної фотографії.

Як розповів Конотоп.Сity координатор Конотопського волонтерського клубу Антон Проценко, Наталія є автором низки масштабних соціальних проектів, серед яких — VIP-випускники, в якому фотографувала дітей-випускників інтернатних закладів. Інший проект отримав назву «Батько», саме його конотопці зможуть побачити з 14 по 24 червня.

Це 20 фотоісторій. Одна половина складається з сумісних фото сина або синів та батька — відкритих, сімейних фото. Інша половина – фото синів, чиї батьки вже померли, з фотографіями своїх батьків в руках, або фото батьків, які втратили сина. Моделями проекту є чоловіки різних соціальних статусів, професій, з різних міст, але є й історії публічних людей.

«Програма зустрічі передбачає відкриття фотовиставки, бесіду про вплив фотографії на суспільство та громадську думку, а також майстер-клас з основ портретної фотографії. Зауважимо, що охочі взяти участь у майстер-класі можуть не мати професійної фототехніки. Достатньо смартфона», — наголосив Антон Проценко.

Що і коли відбуватиметься:

  • 14:00 — відкриття виставки «Батько»;
  • 14:15 — бесіда-дискусія про вплив фотографії на громадську думку;
  • 15:30 — майстер-клас з основ портретної фотографії.

Вхід на усі заходи безкоштовний. На майстер-клас потрібно попередньо записатись за телефоном: (096) 930 36 96. Кількість місць обмежена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *