Конотопців запрошують на тренінг з працевлаштування

11 грудня у Конотопі влаштують безкоштовний тренінг з ефективного працевлаштування. Організаторами є Konotop Volunteer Club.

Через незнання своєї справжньої ціни, невміння ставити потрібні питання, невміння презентувати себе та свої можливості можна не отримати бажану роботу. Більше того, потрапити в ненадійну компанію, отримати те, що дадуть, а не те, що вам мали дати, — говорить один із співорганізаторів заходу Антон Проценко.

У ПРОГРАМІ:

☑️ Ревізія власних здібностей: учасники тренінгу оцінять свої знання, уміння, попередній досвід та за допомогою тренера навчаться його правильно презентувати працедавцю;
☑️ Гра «Працедавець»;
☑️ Шляхи пошуку роботи;
☑️ Мої переваги;
☑️ Мої досягнення;
☑️ Робота з агентствами;
☑️ Співбесіда;
☑️ Обговорення рівня заробітної плати.

А ТАКОЖ:

☑️ Розбір системи рекрутинга: учасники тренінгу дізнаються, як працює система рекрутинга, а також як складаються критерії відбору;

☑️ Адаптація резюме до потреб працедавця: тренерка розкаже, як правильно «читати» вакансії, як складати резюме відповідно до вимог працедавця та як аргументовно говорити про рівень бажаної заробітної плати.

Тренінг проводить Олена Вертинська, HR з багаторічним досвідом, бізнес-тренерка, тренерка Центр профразвития Киева.

Захід відбудеться 11 грудня 2019 р. з 09:30 по 17:30 за адресою  вул. Соборна, 53, реєстрація за телефоном: (036) 930 36 96.

Джерело: facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *