Для конотопської молоді в с. Таранське провели військово-патріотичний вишкіл

11-12 липня в с. Таранське був проведений перший у цьому році військово-патріотичний вишкіл, організований ГО “УПМ” (громадська організація “УКРАЇНСЬКА ПАТРІОТИЧНА МОЛОДЬ”). Дякуємо запрошеним гостям, а саме: Акулич Александр – краєзнавець, пошуковець, реконструктор, Віталій Ляшок – воїн Української Добровольчої Армії та член координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при СОДА.

Олександр вчив молодь правильному поводженню зі зброєю та провів цікавий історичний екскурс по комплексу охоронних споруд 1941р., що знаходиться в Чортовому лісі, встигнувши при цьому зварити смачний куліш. Віталій приїхав зі своєю матеріальною базою, тож діти могли не тільки почути цікаву розповідь, позадавати питання, а ще й спробувати себе у ролі солдата.

Не обійшлося й без невеликих прикрощів, але, дякуючи нашому медику Евгений Сидоров,який не розгубився і надав першу медичну допомогу, наразі усе гаразд. Також Женею був проведений урок з тактичної медицини.

Знайшовся час покупатися в річці Сейм, бо після маскування на місцевості всі трохи забруднилися. Вечір суботи, за традицією,провели біля багаття. Фото та відеофіксація як завжди були покладені на Олексій Мотузко.

Окрема подяка Олександр Дермельов за фінансову та матеріальну підтримку.
Дякуємо 58-мій окремій мотопіхотній бригаді за надану матеріальну базу (бронежелети, каски, медичну сумку).

Загалом вихідні пролетіли дуже швидко, всі були втомлені, але щасливі. Тож плануємо наступний захід – екскурсія по місту Конотоп. Кому цікаво- долучайтеся!

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила голова ГО “УКРАЇНСЬКА ПАТРІОТИЧНА МОЛОДЬ” Оксана Ульянченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *