Чим здивує своїх гостей суничний фестиваль цього року?

Основні засади проведення обласного свята «Віншуємо суницю-першу ягоду-царицю», котрий традиційно щорічно проходить у Малому Самборі в червні, та що додасть незабутнього колориту до заходу обговорили на нараді під керівництвом т.в.о. голови райдержадміністрації Андрія САХНА.

Спільно із засновником фестивалю – директором Сумської дослідної станції садівництва Інституту садівництва НААНУ В’ячеславом ФІЛЬОВИМ, представниками задіяних структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськості розглянули загальний стан підготовки до вищезазначеного заходу.

Як зауважила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, фестиваль готується запропонувати цікаву й потужну програму, що паралельно розгортатиметься у різноманітних напрямках:  головна сцена просто неба як і завжди даруватиме неповторну зустріч з піснею, чекатимуть страви на поціновувачів національної української кухні, у всіх бажаючих буде можливість помандрувати століттями, поринути у сиву давнину та ще побачити безліч цікавого.

Як і у попередні роки, фестиваль багато уваги приділятиме наймолодшим учасникам свята, на яких чекатиме інтерактив ходулістів-аніматорів, шоу мильних бульбашок, дитяча дискотенка та розважальний батл фарбами тощо.

Наразі формування програми триває.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *