1 лютого стартвала реєстрація на ЗНО-2021

З 1 лютого абітурієнти можуть зареєструватись на основну сесію ЗНО, яка відбудеться з 21 травня по 15 червня. Реєстрація проходить на сайті УЦОЯО.

Цьогоріч учні можуть скласти тести не більш ніж із 5-ти навчальних предметів, два з яких є обов’язковими: українська мова та література і математика. Участь у ЗНО є безкоштовною.

Щоб зареєструватись на порталі, потрібно правильно обрати категорію особи; створити й заповнити реєстраційну картку за допомогою сервісу «Зареєструватися» на сайті УЦОЯО; підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти), або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Більш детально процес реєстрації описано на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 21 травня до 15 червня за таким графіком:

21 травня – хімія;

24 травня – іспанська, німецька, французька мови;

25 травня – англійська мова;

28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту);

1 червня – українська мова, українська мова і література;

4 червня – історія України;

7 червня – фізика;

10 червня – біологія;

15 червня – географія.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання розмістять на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня. Додатковий період реєстрації окремих категорій осіб триватиме з 6 до 18 травня включно. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 29 червня до 16 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *