У Конотопі засудженому передали наркотики у фарші

У Конотопі засудженому передали наркотики у фарші

19 серпня у «Конотопському виправному центрі (№130)» було попереджено 2 спроби доставки заборонених предметів.

По факту першої спроби, об 11 годині 20 хвилин в кімнаті для проведення огляду посилок і передач, що розташована на КПП установи по пропуску людей, співробітниками оперативної групи було проведено догляд передачі, яку громадянка Ж., 1993 року народження намагалась передати своєму чоловіку – засудженому Д., 1991 року народження. В ході проведення догляду передачі, в м’ясному фарші, було виявлено згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження.

По факту другої спроби, приблизно о 15 годині 30 хвилин біля адміністративної будівлі співробітниками оперативної групи та співробітниками Конотопського відділу поліції було затримано засудженого С., 1997 року народження, який повертався з Конотопської ЦРЛ. В ході проведення обшуку в лівій кишені шортів було виявлено та вилучено поліетиленовий пакунок, в якому знаходились гілочки зеленого кольору рослинного походження, зовні схожі на наркотичну речовину «канабіс».

За фактом вилучення невідомих речовин були складені відповідні матеріали та повідомлено до територіального відділу Національної поліції для прийняття рішення згідно з вимогами чинного законодавства України, повідомляє управління виконання кримінальних покарань.

19 серпня у «Конотопському виправному центрі (№130)» було попереджено 2 спроби доставки заборонених предметів. По факту першої спроби, об 11 годині 20 хвилин в кімнаті для проведення огляду посилок і передач, що розташована на КПП установи по пропуску людей, співробітниками оперативної групи було проведено догляд передачі, яку громадянка Ж., 1993 року народження намагалась передати своєму чоловіку – засудженому Д., 1991 року народження. В ході проведення догляду передачі, в м’ясному фарші, було виявлено згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження. По факту другої спроби, приблизно о 15 годині 30 хвилин біля адміністративної будівлі співробітниками оперативної групи та співробітниками Конотопського відділу поліції було затримано засудженого С., 1997 року народження, який повертався з Конотопської ЦРЛ. В ході проведення обшуку в лівій кишені шортів було виявлено та вилучено поліетиленовий пакунок, в якому знаходились гілочки зеленого кольору рослинного походження, зовні схожі на наркотичну речовину «канабіс». Джерело sumy.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *